Gizlilik Politikası

/Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası 2017-12-11T08:10:32+03:00

onemobileteknik.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. onemobileteknik.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üye sınıflandırma çalışmalarında sadece onemobileteknik.com bünyesinde kullanılmaktadır.

onemobileteknik.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

onemobileteknik.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, onemobileteknik.com üyelerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla onemobileteknik.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

onemobileteknik.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız. Linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli Üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde onemobileteknik.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin onemobileteknik.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

onemobileteknik.com’a aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres : Tahtakale Mahallesi Tomruk Sokak Tomruk Han Kat: 4 Eminönü – İSTANBUL
Telefon :
Mobil : 0532 402 31 84
E-posta : info@onemobileteknik.com

Whatsapp Sipariş Hattı